!!! TYLKO do końca maja ORLEN paczka w promocyjnej cenie 8,99zł !!!

Darmowa dostawa od 299,00 zł

Skarpety BHP

( ilość produktów: 4 )

Skarpety robocze Comodo – idealne do pracy fizycznej

Statystyczny Polak spędza w pracy niemal 40 lat, czyli mniej więcej połowę swojego życia. Łatwo o tym zapomnieć oddając się codziennym obowiązkom. Jednak, czy tego chcemy, czy nie, miejsce pracy staje się naszym drugim domem. A w domu zawsze powinniśmy czuć się komfortowo.

Wiemy, co sobie myślisz: są zawody, w których to niemożliwe. Nic bardziej mylnego! Ciężka praca na budowie, magazynie czy w warsztacie nie musi wiązać się z rezygnacją z wygody. Nawet drobne elementy garderoby mogą całkowicie odmienić podejście do wykonywanych czynności.

Skarpety robocze BHP są doskonałym wyborem dla osób ceniących praktyczność. Propozycja marki Comodo gwarantuje dobrą cyrkulację powietrza, dzięki czemu stopy nie ulegają przegrzaniu. W ten sposób nogi dłużej zachowują świeżość. Modele wzbogacone o jony srebra ograniczają rozwój bakterii, ale dbanie o higienę nie jest ich jedynym atutem. Utrzymują uczucie suchości stóp, a także sprawiają, że są one mniej narażone na otarcia i odparzenia. W naszej ofercie dostępne są skarpety robocze bezuciskowe. Gwarantują one swobodny przepływ krwi, co przekłada się także na mniejsze zmęczenie nóg.

Modele robocze mają aż 6 stref komfortu, które zapewniają:

  • redukcję nacisku wywieranego przez obuwie,
  • lepsze rozłożenie ciężaru,
  • utrzymanie w jednej pozycji,
  • ochronę palców,
  • ochronę piszczeli,
  • idealne dopasowanie do stopy.

Perfekcyjny wybór na każdą porę roku

W Szufladzie Skarpet doskonale wiemy, że najcięższe prace wykonywane są zarówno wewnątrz budynków, jak i poza nimi, w różnych warunkach pogodowych. Nasze produkty są więc dostosowane do różnych pór roku.

Skarpety robocze na sezon letni i zimowy z pewnością docenią pracownicy służby drogowej czy policji, jak również osoby związane z rolnictwem. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup dwóch uniwersalnych par na każdą okazję. Firma Komodo wykonuje skarpety w ciemnym kolorze - jakiekolwiek zabrudzenia nie są więc widoczne na pierwszy rzut oka.

Grubość
Składnik
Właściwości
Pora roku
Model
Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 731 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-25
Polecam
2024-04-02
Wszystko było zgodnie z zamówieniem
pixel